Z życia Szkoły - Bal Karnawałowy 2018

12-02-2018

Szanowni Państwo, jak co roku, tak i w tegorocznym karnawale zorganizowaliśmy w Szkole Bal Przebierańców Smile Zawitali do nas kucharze i lekarze, smoki, rycerze i czarodzieje oraz wiele przeróżnych fantastycznych postaci Smile

Przystanek Rodzic – marcowe spotkania

07-02-2018

Szanowni Rodzice, na najbliższy czas przygotowaliśmy dla Państwa dwa spotkania z cyklu „Rodzeństwo – dar i wyzwanie”. Spotkania będą prowadzone przez mgr Magdalenę Sabik oraz mgr Małgorzatę Górecką. Tematyka spotkań będzie dotyczyła między innymi konfliktów między rodzeństwem i roli rodzeństwa.

Szczegóły na załączonym plakacie

Zapytanie ofertowe na wyłonienie wykonawcy szkolenia z zakresu TIK

26-01-2018

Szanowni Państwo,

zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie szkolenia z zakresu TIK dla nauczycieli Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Przystanek Szkoła". Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych dokumentach.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. "Przystanek Szkoła" - rozwój kompetencji matematycznych, przyrodniczych i informatycznych u dzieci z ASD.

Z życia Szkoły – wizyta w Filharmonii

25-01-2018

Szanowni Państwo, spotkała nas w tym tygodniu niezwykła przygoda. Złożyliśmy wizytę w Filharmonii Krakowskiej Smile Wzięliśmy udział w koncercie z repertuaru „Muzyka jak ocean” pod tytułem „Wyspy Noworoczne”.

Z życia Szkoły - klasa 1b

21-01-2018

Klasa 1b liczy czterech Uczniów – samych dziarskich chłopaków Smile Towarzyszy im wychowawczyni i nauczyciel wspomagający. Pierwszoklasiści są bardzo różni i indywidualni. Potrafią być konkretni, trzymać się planu, a nawet wybranego już zawodu w dorosłym życiu.

Z życia Szkoły - Nowy Rok

16-01-2018

Szanowni Państwo witamy w Nowym Roku Smile Rozpoczęliśmy go jak zawsze pełną energią i zapałem Smile

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

08-01-2018

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Przystanek Szkoła" prowadzi nabór dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do Szkoły prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły  tel. 12 633-60-00.

Nabór zewnętrzny będzie trwać do 15 marca 2018 roku.

Życzenia Noworoczne

31-12-2017

Szanowni Państwo, z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wielu wspaniałych przeżyć, pięknych wspomnień i samych sukcesów. Niech Nowy Rok będzie jeszcze lepszy niż odchodzący. Wszystkiego co najlepsze.

Dyrekcja i zespół Przystanku Szkoła

Życzenia Świąteczne

24-12-2017

Drodzy Państwo, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i odpoczynku. Życzymy aby te święta były czasem oddechu i nabrania dystansu, aby Nowonarodzona Dziecina przyniosła nowe pokłady radości i cierpliwości. Życzymy również ognia miłości przy wigilijnym stole i cudownej atmosfery przez cały okres świąteczny.

Dyrekcja i Zespół Przystanku Szkoła

Z życia Szkoły - Przedświąteczny czas

24-12-2017

Szanowni Państwo, za nami okres szkolnego oczekiwania na Boże Narodzenie. W tym roku, jak zawsze przygotowywaliśmy się na wiele sposobów Smile

Z życia Szkoły - grudzień w Przystanku

15-12-2017

Drodzy Państwo, grudzień to dla wielu z nas okres oczekiwań oraz przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. W Przystanku nie jest inaczej Smile

Z życia Szkoły - Sklepik szkolny

30-11-2017

Drodzy Państwo w tym miesiącu ponownie ruszyliśmy z działalnością naszego sklepiku szkolnego Smile Z wielkim zapałem ćwiczymy na szkolnym korytarzu umiejętności związane z odpowiednim zachowaniem się podczas robienia zakupów.

Z życia Szkoły - klasa 3a i 2e

23-11-2017

W  klasie 3a i 2e tyle się dzieje. Jesteśmy już w większym gronie niż rok temu. Codziennie znajdujemy czas na wspólną aktywność ruchową, dobrą zabawę i edukację Smile Uwielbiamy ruch i wysiłek. Część naszych uczniów codziennie korzysta z sali wyposażonej w bieżnie, orbitrek oraz hamak, sport i wysiłek pozwala wyładować się i nabrać siły na resztę dnia.

Z życia Szkoły - klasa 4b

16-11-2017

Klasę 4b stanowi trzech uczniów, z których każdy posiada wyjątkowe umiejętności Smile Jeden z chłopców jest kulinarnym mistrzem, któremu niestraszne są nawet najbardziej skomplikowanie przepisy, drugi posiada talent plastyczny i dużą kreatywność, które przekłada na realizację kanału internetowego z własnymi animacjami, a trzeci jest komputerowym maniakiem, który służy ratunkiem, gdy komputery odmawiają posłuszeństwa (nawet nauczycielom Smile).

Z życia Szkoły - klasa 1a

24-10-2017

W klasie 1a każdy dzień zaczynamy od gimnastyki, która pomaga wszystkim w walce z poranną sennością i zachęca do podejmowania nowych wyzwań Smile Do naszej klasy uczęszczają prawdziwi smakosze! Dlatego wszyscy bardzo cieszą się, gdy po gimnastyce udajemy się na wspólne śniadanie. Żaden nowy smak nie umknie naszej uwadze, więc staramy się ciągle próbować różnych przypraw, ale też poznawać wiele nowych zapachów.

Z życia Szkoły - aktywny Przystanek

20-10-2017

Wiemy jak ważne jest dbanie o zdrowie, dlatego w Przystanku dbamy o nie codziennie na różne sposoby. Jednym z nich jest regularna aktywność fizyczna Smile

Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie