ANDRZEJKI W PRZYSTANKU PRZEDSZKOLAK I PRZYSTANKU SZKOŁA

26-11-2014

Zapraszamy na magiczny Anrzejkowy dzień w Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła. W dniu 28 listopada dzieci wezmą udział w podróży po tajemniczych i zaczarowanych zakątkach naszej szkoły, która zmieni się w krainę wróżb, zaklęć i czarów.

Na trasie wędrówki znajdą się następujące krainy:

MALOWANIE TWARZY – by nabyć magicznych mocy, twarze dzieci nabiorą zaczarowanych kolorów, zamieniając je w twarze wróżek, czarnoksiężników, zaklętych zwierząt i bohaterów posiadających tajemne moce.

MAGICZNE, KOLOROWE KLUCZE – za pomocą czarodziejskich kluczy, wosku i wyobraźni, dzieci wywróżą sobie, co czeka ich w nadchodzącym roku.

PSIE CZARY – dzieci poznają tajemnicze zaklęcia, dzięki którym będą mogły sprawić, by pies wykonywał ich polecenia, magiczne sztuczki i rozwiązywał nawet najtrudniejsze zagadki.

ZACZAROWANA MUZYKA – w krainie magicznych instrumentów mali podróżnicy poznają sekrety władania instrumentami, wydobywania zaklętych w nich dźwięków i zaczarowaną moc muzyki.

AKADEMIA ODKRYWCÓW – czarodziejki i czarnoksiężnicy poznają tajemne zaklęcia, poszerzając swoje magiczne zdolności. Zdobędą wiedzę z jakich składników wyczarować ogromne obłoki, kolorową pianę i wiele innych zaczarowanych doświadczeń.