Bal przebierańców

03-03-2014

W dniu 3 marca odbył się długo wyczekiwany przez naszych uczniów bal karnawałowy. Na nasze przyjęcie przybyli znamienici goście. Frekwencja była stuprocentowa, gdyż nikt nie chciałby opuścić tak znakomitego spotkania. Na balu można było spotkać różne bajkowe postaci. Pojawili się tam m. in. Batman, Strażak, Rycerz, Czarownica. Była również Królewna oraz Król. Spotkać tam można było panie Pielęgniarki, Pirata oraz Kota. Odwiedził nas również Klaun, którego widok wzbudzał na twarzach naszych uczniów wiele uśmiechu!

Każda z przebranych osób miała za zadanie zaprezentować swój strój przed innymi osobami. To zadanie było bardzo ważne, gdyż każdy mógł pokazać się w pełnej krasie. Niektórych uczniów trudno było rozpoznać. Następnie uczniowie mogli wybawić się podczas wspólnych zabaw oraz tańców. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem brali udział we wszystkich zabawach. Z utęsknieniem czekamy na kolejną zabawę karnawałową! Szykujemy już stroje na następny rok Smile