Miesiąc nauki za naszymi Uczniami

01-10-2015

To już miesiąc, odkąd nasi Uczniowie wrócili po wakacjach do szkoły i rozpoczęli naukę. Dla niektórych był to powrót do znanych kolegów i nauczycieli, niektórzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę ze szkolną edukacją. Wszystkim towarzyszyło wiele emocji i dużo uśmiechu.

Klasie pierwszej miesiąc wrzesień upłynął na wspólnej integracji, poznawaniu zasad panujących w szkole i nauki w prawdziwych szkolnych ławkach. Nie zabrakło także wspólnych gier i zabaw.

Klasy drugie rozpoczęły z impetem wspólną naukę, która trwa już drugi rok. Głównymi tematami były bezpieczeństwo, zdrowe jedzenie i przywitanie nadchodzącej jesieni.

W klasach drugich i trzecich nie zabrakło także zajęć muzycznych, robotyki oraz Treningów Umiejętności Społecznych i zajęć z AAC. Wspólne wyjścia do okolicznych sklepów i komunikowanie się przy użyciu segregatorów PECS to już stały punkt w grafiku zajęć szkolnych naszych Uczniów.