Niech żyją wakacje!

01-07-2016

Po długim i ciężkim roku intensywnej nauki wreszcie nadszedł czas na odpoczynek. Przed nami dwa miesiące wakacji. Nie oznacza to jednak, że w naszej szkole nic nie będzie się działo. Jak co roku organizujemy półkolonie, zatem czeka na nas moc atrakcji. Stawiamy oczywiście na aktywny wypoczynek i różnorodne aktywności.

Pierwszy tydzień półkolonii już za nami. Jak się bawiliśmy? Jak zawsze dobrze! Pogoda nas rozpieszczała więc mogliśmy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Udaliśmy się na długi spacer, sprawdziliśmy co dzieje się na krakowskim rynku, a potem zajadaliśmy obwarzanki siedząc nad Wisłą. Zdobyliśmy także Kopiec Kraka i piknikowaliśmy w jego pobliżu. Wybraliśmy się również do Parku Jordana, gdzie mieliśmy okazję przejechać się kolejką oraz aktywnie spędzać czas na placu zabaw. Ponadto organizowaliśmy różnego rodzaju zabawy ruchowe oraz graliśmy w gry planszowe.

Co czeka nas w przyszłym tygodniu? Na pewno wiele ciekawych atrakcji, zapowiada się bardzo aktywnie, gdyż tydzień jest pod hasłem „ruch to zdrowie”. Oj będzie się działo, już nie możemy się doczekać! Życzymy wszystkim udanych wakacji!