Spotkanie wigilijne

19-12-2014

W tym tygodniu w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Rodzice wraz z dziećmi przygotowywali ozdoby świąteczne, a następnie wszyscy razem dekorowali pachnącą choinkę. Wielkim zaskoczeniem dla rodziców było obejrzenie teledysku przygotowanego przez uczniów oraz kadrę „Przystanku Szkoła” i „Przystanku Przedszkolak”.  Wszyscy z uśmiechami na twarzy przyglądali się przygotowaniom do Wigilii w naszej szkole. Na dzieci czekało wiele obowiązków. Uczniowie klas drugich wyruszyli na poszukiwania najpiękniejszej choinki do pobliskiego parku. Chłopcom wspólnymi siłami przy użyciu piły udało się uciąć choinkę. Klasa 1 „B”  zakupiła pysznego karpia, a  uczniowie kl. 2 „A”  wysłali świąteczne kartki . Na końcu filmu dzieci oraz pracownicy „Przystanku” zatańczyli w rytm świątecznego hitu- „AINT NO MOUNTAIN HIGH ENOUGH”.

Spotkanie zakończył pyszny, wigilijny poczęstunek oraz długie rozmowy….