Wrzesień w Przystanku Szkoła

26-09-2022

Razem z nadejściem jesieni oraz zmieniającą się za oknem aurą, powoli zbliża się koniec pierwszego miesiąca nowego roku szkolnego.

Wrzesień rozpoczęliśmy uroczystymi spotkaniami wychowawców z Uczniami oraz ich Rodzicami, którym towarzyszyła Pani Dyrektor. Pierwszy tydzień minął w szczęśliwej atmosferze powrotu do swoich starych (czasem nowych) klas, gdzie Uczniowie mogli porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi, których nie widzieli podczas wakacji, a także poznać nowych kolegów, którzy w tym roku zaczęli swoją nową Przystankową, szkolną przygodę.

Następne tygodnie, stanowiły okres przyzwyczajania się do szkolnej rutyny, która, co jakiś czas, przerywana była radosnym świętowaniem urodzin wielu spośród Uczniów oraz nauczycieli. Szczególnie warto wspomnieć o osiemnastych urodzinach jednego z naszch Podopiecznych. Aż trudno uwierzyć, że to już trzeci, taki wyjątkowy jubileusz w murach Naszej Szkoły! Jednocześnie ogromnie cieszy nas, że grono dorosłych Uczniów z każdym rokiem powiększa się.