Z życia Szkoły - Klasa 1a

30-05-2017

W klasie 1A z dnia na dzień poznajemy się coraz lepiej. Jesteśmy grupą czterech chłopaków o bardzo różnych zainteresowaniach. To sprawia, że u nas nigdy nie jest nudno i zawsze dużo się dzieje!

Każdego dnia, podczas zajęć, poznajemy otaczający nas świat, krok po kroku doświadczając go wszelkimi dostępnymi nam zmysłami. Bardzo lubimy wszystko smakować, wąchać, oglądąć i dotykać. Nie boimy się pobrudzić przy rozmaitych pracach badawczych, ponieważ dobrze wiemy, że na tym polega prawdziwe odkrywanie świata.

Zajęcia sportowe to dla nas świetna zabawa. Uczymy się pływać i świetnie wspinamy się na ściance. Podczas zajęć w szkole, na sali gimnastycznej do naszych ulubionych aktywności należą skakanie na trampolinach oraz wszelkiego rodzaju huśtawki. Ostatnio nawet uczyliśmy się bawić w berka biegając za „ogonem” naszych kolegów.

Bardzo chętnie, kiedy tylko mamy okazje korzystamy z dobrej pogody i wychodzimy na spacery lub na zakupy do okolicznych sklepów. Podczas tych wyjść uczymy się jak kupować potrzebne nam rzeczy. W chwilach relaksu odpoczywamy na ławce w parku bądź z kredą w dłoni kolorujemy chodniki.