Z życia Szkoły - klasa 1b

21-01-2018

Klasa 1b liczy czterech Uczniów – samych dziarskich chłopaków Smile Towarzyszy im wychowawczyni i nauczyciel wspomagający. Pierwszoklasiści są bardzo różni i indywidualni. Potrafią być konkretni, trzymać się planu, a nawet wybranego już zawodu w dorosłym życiu.

Ponieważ pierwszaki stawiają w naszej szkole swoje kroki od niedawna, to łączymy edukację (tak, tak – już się uczymy) z zabawą. Nasze paluszki mają pełne ręce roboty. Kreślą po śladzie wiotkie literki, które płatają czasem figielki Smile Cyferki skocznie im towarzyszą, póki co 4 jest naszym mistrzem Smile

W czasie wolnym jest pełen wachlarz różnorodności – od kręcącego się bąka, poprzez samochody i pociągi dochodzimy do ulubionych przez wszystkich klocków lego (a ostatnio gust naszych milusińskich skierował się w ich młodszą wersję – lego duplo). Jest zatem wesoło i interesująco, zawsze w oparciu o ułożony plan.

Lubimy też wycieczki – te bliższe do naszego parku, a także te dalekie – fantastyczny Klockoland! A formę trzymamy dzięki zajęciom z wychowania fizycznego oraz  basenowi!