Z życia szkoły – wakacje, wakacje i po wakacjach

06-08-2018

Szanowni Państwo czas naszych wakacyjnych, Przystankowych półkolonii minął. Było cudownie. Mieliśmy wiele wspaniałych przygód i przeżyliśmy nowe doświadczenia.

Ćwiczyliśmy swoje zdolności podczas warsztatów kulinarnych. Mieliśmy ciekawego gościa, który opowiadał nam o zwierzętach i ich życiu. Ćwiczyliśmy umiejętności manualne podczas ciekawych warsztatów technicznych. Odpoczywaliśmy również sporo w szkole, bo pogoda nas nie rozpieszczała i nie pozwalała na zaplanowane wycieczki.

W kolejnym tygodniu pogoda się poprawiła i mogliśmy się wybrać do Parku „Wioski Świata”. Tam mieliśmy ogromnie ciekawe warsztaty afrykańskie. Nagle znaleźliśmy się w Kenii i braliśmy udział w zawodach z przenoszeniem wody Smile W szkole odbywały się dyskoteki, zajęcia sensoryczne i seanse filmowe. Byliśmy również w Muzeum Sztuki Współczesnej, gdzie zapoznaliśmy się z aktualnymi trendami artystycznymi.

Teraz odpoczywamy Smile Do zobaczenia we wrześniu Smile