ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

12-01-2015

Zimowa przerwa świąteczna w tym roku rozpoczęła się 22 grudnia i trwała do 31 grudnia. Uczniowie uczęszczający w tym czasie na „przystankową świetlice”  mieli okazję brać udział w wielu interesujących zajęciach oraz bawić się wraz ze swoimi rówieśnikami. Atrakcjami czekającymi dla dzieci były „spotkania ze sztuką” czyli zajęcia artystyczne prowadzone przez panią Agatę i panią Irinę. Uczniowie mogli też nauczyć się konstruowania  i programowania Robotów Lego.

Podczas wycieczek dzieci poznawały zabytki Starego Miasta oraz podziwiały krakowskie szopki. Oczywiście nie zabrakło miejsca na zabawę- stoczyliśmy pierwsze tej zimy „śniegowe bitwy”, bawiliśmy się pośród kolorowych piłeczek w krainie zabaw dziecięcych oraz uczęszczaliśmy na zajęcia „Klubu Gracza”. To była bardzo udana zimowa przerwa świąteczna… Laughing