Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Zielona Szkoła

26-06-2023

Wyjazdy na Zieloną Szkołę już chyba na stałe zagoszczą w naszym szkolnym kalendarzu. Tegoroczną edycję Uczniowie oraz towarzyszący im opiekunowie spędzali w urokliwym Korbielowie znajdującym się niedaleko granicy ze Słowacją. Ta malownicza miejscowość, położona na zboczach masywu góry Pilsko w Beskidzie Żywieckim oprócz sielankowego klimatu ma do zaoferowania wiele tras górskich i spacerowych. Uczniowie mogli przez 5 dni przeżywać wspaniale przygody, poznawać nowe miejsca oraz integrować się między sobą oraz z lokalnym środowiskiem. Ponadto mieli okazję odwiedzić pobliski Żywiec, gdzie czekał na nich rejs po Jeziorze Żywieckim oraz wycieczka do lokalnego Mini ZOO.

 

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »