Rekrutacja

Nabór na rok szkolny 2024/2025 oraz nabór uzupełniający na rok szkolny 2023/2024:

• do klas pierwszych dla uczniów z autyzmem, autyzmem umiarkowaną lub znaczną niepełnosprawnością intelektualną,
  • do klasy czwartej dla uczniów z autyzmem, autyzmem i lekką niepełnosprawnością intelektualną,
  • do klasy szóstej dla uczniów z autyzmem, autyzmem i lekką niepełnosprawnością intelektualną,
  • do klasy siódmej dla uczniów z autyzmem, autyzmem i lekką niepełnosprawnością intelektualną,
  • do klasy ósmej dla uczniów z autyzmem, autyzmem i lekką niepełnosprawnością intelektualną.

Zapisy

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do szkoły prosimy o kontakt telefoniczny.

Proces rekrutacji do Przystanku Szkoła obejmuje:

• spotkanie rodziców z dyrektorem/ złożenie podania do szkoły
  • zajęcia indywidualne dziecka z psychologiem lub pedagogiem
  • zajęcia w grupie rówieśniczej planowanej do utworzenia z niej klasy (lub w klasie)
  • decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły
  • podpisanie umowy z rodzicami

Opłaty dla klas 0 - VIII

Opłata za postępowanie rekrutacyjne 1500 zł (w przypadku nie przyjęcia dziecka do szkoły jest zwracana/ w przypadku rezygnacji rodziców pokrywa koszty postępowania)

Czesne: 18 000 zł rocznie (płatne w 12 ratach po 1500 zł miesięcznie), w tym 10h świetlic tygodniowo.

Wyprawka szkolna 400zł rocznie naliczana we wrześniu każdego roku nauki.

Catering

Dzienna stawka żywieniowa (dla dzieci korzystających z cateringu):

Bez diety:

Śniadanie – 3 zł
Obiad- 13 zł
Podwieczorek – 2 zł

Diety takie jak: bezmleczna, bezglutenowa, bezjajek, bezmleczna-bezjajek, wegetariańska, wyznaniowa, wegetariańska, bezmleczna-bezglutenowa

Śniadanie- 3 zł
Obiad – 14 zł