Karnawałowa zabawa

12-02-2024

W naszej szkole "tłusty czwartek" świętowaliśmy hucznie. Tego dnia urządziliśmy karnawałowy bal przebierańców. Nauczyciele i uczniowie zaprezentowali bardzo ciekawe stroje, niektórych trudno było poznać ;). Wśród dzieci rozstrzygnięty został konkurs na najciekawsze przebranie a podium prezentowało się następująco:

I miejsce: Kuba z klasy 3A

II miejsce: Masza z klasy 8B

III miejsce: Franek z klasy 5C

Podczas imprezy nie brakowało tancerzy, którzy chętnie uczestniczyli w zabawach prezentowanych przez Pana Janka. Towarzyszyły nam mniej lub bardziej znane piosenki a największą furorę oczywiście zrobił "Pociąg". Po intensywnej zabawie każdy mógł się posilić przyniesionymi przez rodziców przekąskami oraz zjeść tradycyjnego pączka z lukrem. Bardzo dziękujemy organizatorom oraz wszystkim barwnie ubranym uczestnikom!