Świąteczny czas w Przystanku Szkoła

27-12-2021

Świąteczny czas w Przystanku Szkoł

Miesiąc grudzień to czas odpoczynku, wyczekiwanych prezentów, ubierania choinki, a przed wszystkim czas spędzony w gronie kochającej Rodziny. W Przystanku Szkoła w tym roku nie zabrakło świątecznych przygotowań. Od początku miesiąca w całej szkole unosił się zapach pierniczków. Każda klasa przygotowała w naszej kuchni dydaktycznej własnoręcznie robione piernikowe smakołyki. Dnia 6 grudnia Przystanek Szkoła odwiedził Św. Mikołaj wraz z całym workiem prezentów. Wszyscy Uczniowie mieli okazję przywitać się z Mikołajem, zaśpiewać mu piosenkę czy opowiedzieć wierszyk. Większość Uczniów jednakże od razu rzuciła się w wir odpakowywania prezentów i znakomitej zabawy. Piękną tradycją naszej szkoły jest ubieranie choinki w ozdoby stworzone rękami naszych Uczniów. Kolorowe, pełne kreatywności bombki oraz łańcuchy zawisły na świątecznym drzewku kilka dni przed wigilią. We wtorek 21 grudnia odbyła się szkolna wigilia. Stoły przystrajały konkursowe stroiki, a na ścianach wisiały świąteczne ozdoby. Wigilia szkolna to czas składania świątecznych życzeń, wspólnego posiłku i kolędowania. Dziękujemy Rodzicom Przystanku Szkoła za wspaniałe wypieki oraz organizatorom świątecznych wydarzeń dzięki, którym poczuliśmy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria zdjęć: Wigilia 2021

1wigilia