Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Wszystkich Świętych w naszej szkole

02-11-2023

Wczoraj w gronie najbliższych świętowaliśmy dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły udali się dzień wcześniej na Cmentarz Rakowicki w Krakowie, aby złożyć hołd tym, których z nami już nie ma i nauczyć się, jak powinno zachowywać się w takim miejscu. Przed bramą cmentarza uczestnicy wycieczki zakupili znicze i z pomocą Pana katechety odnaleźli Aleję Zasłużonych, gdzie zapalili znicze lubianym, nieżyjącym już artystom i wspólnie zmówili modlitwę 🕯️. Po chwili zadumy wszyscy powrócili do szkoły podziwiając w drodze piękny, jesienny krajobraz🍂.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »