Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Ślubowanie klas pierwszych

20-11-2023

W ostatnią środę oficjalnie powiększyło się grono uczniów naszej szkoły!

Dziewczynki i chłopcy z klas pierwszych zostali oficjalnie pasowani przez Panią dyrektor na uczniów Przystanku Szkoła 🖍️. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani dyrektor. Kilka słów powiedział również Karol z klasy 5 D w imieniu starszych uczniów oraz Pani Iza w imieniu nauczycieli. Wszyscy obejrzeli piękne filmiki prezentujące talenty naszych pierwszoklasistów 🎥. Następnie każdy pierwszak, ubrany w pamiątkową koszulkę, odcisnął swój palec na pamiątkowej tablicy i został przez Panią dyrektor pasowany wielkim zielonym ołówkiem, który pamięta początki edukacji wielu uczniów naszej szkoły.

Na koniec nasi pierwszoklasiści i pierwszoklasistki zaśpiewali wspólnie piosenkę i wraz z rodzicami udali się do domu, żeby świętować to niesamowite wydarzenie 🎉.

Witamy w Przystanku !

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »