Półkolonie w Przystanku Szkoła

09-08-2023

Czas wakacji to w Przystanku Szkoła czas wielkiej zabawy podczas naszych półkolonii.

Podopieczni wraz z opiekunami podczas kilku tygodni spędzali aktywnie czas na wycieczkach, warsztatach i innych atrakcjach. Udało im się podbić Park Wola w Krakowie gdzie czekało na dzieci 10 różnych atrakcji min.: ścianka wspinaczkowa, park trampolin, zjazd w oponach po pochylni, tor quadowy, zjazd na tyrolkach oraz dmuchaniec do zjeżdżania.

Wychowankowie odwiedzili także krakowskie Dinoworld. Mieli tam okazje podziwiać rekonstrukcje najciekawszych okazów tych prehistorycznych stworzeń oraz korzystać z innych atrakcji.

W najcieplejszym okresie wakacji rozłożyliśmy basen przy którym odbywało się wodne szaleństwo. Zabawy wodne to chyba ulubiona atrakcja naszych Uczniów.

Każdy tydzień półkoloni był bogaty w przeróżne atrakcje i ulbiony popcorn, którego zapach roznosił się prawie codziennie przez korytarze szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu !