Z życia Szkoły - klasa 1a

24-10-2017

W klasie I A każdy dzień zaczynamy od gimnastyki, która pomaga wszystkim w walce z poranną sennością i zachęca do podejmowania nowych wyzwań Smile Do naszej klasy uczęszczają prawdziwi smakosze! Dlatego wszyscy bardzo cieszą się, gdy po gimnastyce udajemy się na wspólne śniadanie. Żaden nowy smak nie umknie naszej uwadze, więc staramy się ciągle próbować różnych przypraw, ale też poznawać wiele nowych zapachów.

Kiedy już znudzą się nam nieco nasze klasowe zbiory, podczas zajęć AAC dbamy o to, by pójść do sklepu i kupić coś, co pomoże nam wzbogacić nasz smakowy repertuar.

Każdy z nas ma wiele zainteresowań, które rozwija. Jeden z naszych Uczniów przejawia niezwykłe umiejętności plastyczne – najbardziej lubi rysować wulkany oraz dinozaury, jednak wśród jego prac można znaleźć również skomplikowane mapy, które mają pomóc piratom odnaleźć skarb. Drugi chłopiec jest niezastąpiony w recytowaniu najróżniejszych wierszyków i śpiewaniu piosenek, inny kocha wszystko, co związane z ruchem (szczególnie skoki na dużej piłce), a nasz czwarty Uczeń uwielbia opowiadać o samolotach i wygłupiać się z innymi dziećmi oraz nauczycielami.

Kiedy jesteśmy już zmęczeni wrażeniami z całego dnia, wszyscy uwielbiamy relaks w hamaku przy dźwiękach muzyki Smile

katarzyna.szczerbik@mcwr.pl

karolina.sobierska@przystanek-przedszkolak.pl Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie